Life – Work Effectiveness

Home / Life – Work Effectiveness

Často se hovoří o life-work balance. Co když ale už dávno žijeme v době, kdy práce a osobní život nejsou na protilehlých stranách vah, ale jsou součástí téhož? Nároky každodenního života jsou velmi odlišné od situace před 20 lety. V Německu 40% lidí odchází do předčasného důchodů z důvodu psychického vyčerpání. Pro zachování fyzického, ale i duševního zdraví je důležité se tím, jak nakládáme s vlastní energií, zabývat.

Spokojenější, energie plní lidé jsou zdravější, produktivnější, odolnější vůči stresu a lépe čelí výzvám. No jo, ale jak na to? Co když nám například chybí energie? Co když jí vydáváme až příliš a pak nám dochází tam, kde jí potřebujeme nejvíc?

making-your-life-work-280x156V rámci poradenství v oblasti life-work effectiveness se opírám o současné vědecké poznatky o vlivu práce s tělem a nastavením mysli. V rámci sezení procházím s klienty mj. užitečné techniky, které Vám pomohou získat energii, když ji potřebujete, zjišťovat, do čeho se jí vyplácí vkládat a jak pracovat s černými dírami, ve kterých se naše energie naopak ztrácí.